Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz widział potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Nr telefonu*
Kraj*
Utworzenie konta oznacza, że zgadzasz się z naszym Oświadczeniem o ochronie prywatności.
Proszę zaakceptuj wszystkie zgody przed wysłaniem formularza

Jesteś naszym klientem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz widział potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Nr telefonu*
Kraj*
Utworzenie konta oznacza, że zgadzasz się z naszym Oświadczeniem o ochronie prywatności.
Proszę zaakceptuj wszystkie zgody przed wysłaniem formularza

Jesteś naszym klientem?

Login

Objazdówka Morze Śródziemne (Włochy, Francja, Hiszpania) 2023

0
Cena
Od4,200 zł
Rezerwacja
Wiadomość
Imię i Nazwisko*
Adres e-mail*
Twoja wiadomość*
* Akceptuję Politykę Prywatności.
Proszę zaakceptuj wszystkie zgody przed wysłaniem formularza
24 czerwca 2023
Dostępne: 8 miejsc
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola, aby przejść dalej.

Potwierdź Rezerwację

Dodaj do Listy Życzeń

Adding item to wishlist requires an account

2987
15 dni
Kiedy: 24/06/2023
Wrocław
Włochy, Francja, Hiszpania
Transport: autokar
Maksymalnie osób: 50
Szczegóły

Ta wycieczka jest propozycją dla tych z Państwa, którzy chcą dużo zobaczyć, jak i również odpocząć.
Program łączy przepiękne krajobrazy i architekturę włoskich, francuskich oraz hiszpańskich miast wraz z wypoczynkiem w jednym z bardziej znanych kurortów na Costa Brava- LLoret de Mar.

Miejsce zbiórki

Wzgórze Andersa, ul. Ślężna we Wrocławiu

Godzina zbiórki

17.40 ( 20 minut przed planowanym wyjazdem)

Cena zawiera

 • transport autokarem z Wrocławia
 • 13 noclegów w hotelach: 1 x okolice Mediolanu, 2x okolice Nicei, 1 x okolice Marsylli, 7 x Lloret de Mar, 2x okolice Lyonu
 • Usługi przewodników miejskich we wszystkich miastach wymienionych w programie
 • wyżywienie: 13x śniadania, 13 x obiadokolacje
 • Opieka pilota wycieczek
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Składki na TFG i TFP

Cena nie zawiera

 • Podatku turystycznego, ok 25e
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, ok 70e
 • indywidualne wydatki

Warto zabrać

 • Krem z filtrem
 • ręcznik plażowy
 • Walutę ( euro)
Czego się spodziewać

Podczas tej wycieczki moga być Państwo pewni, że zobaczycie na prawdę dużo:) wygodne buty są wskazane:) W czasie wycieczki zwiedzimy z przewodnikiem:

 

 • Mediolan
 • Genue
 • Monaco
 • Cannes
 • Saint- Tropez
 • Barcelone
 • Figueres
 • Lyon
Program wycieczki

Zbiórka i przejazd do Mediolanu

Zbiórka uczestników we wskazanym miejscu. Przejazd nocny do Mediolanu. 

Spotkanie z przewodnikiem- Zwiedzanie Mediolanu

Rano dojedziemy do Mediolanu. Dłuższa przerwa przeznaczona na poranna toaletę. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Mediolanu: spotkanie na Zamku Sforzow, gdzie zostanie przybliżona historia miasta wraz z polskimi wątkami. Następnie przejdziemy artystyczna dzielnica Brera na plac z teatrem la Scala.  Później przejście do niezwyklej Galerii Wiktora Emanuela II. Stamtąd przeszlibysmy na plac Katedralny- wejście schodami- najlepsza atrakcja w Mediolanie. Architektura z tej perspektywy robi ogromne wrażenie. Nastepnie zeszlibysmy do wnętrza katedry.

Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Przejazd do Genui- Zwiedzanie miasta

Śniadanie, po którym sie wykwaterujemy. Przejazd do Genui. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Zwiedzanie miasta w którym urodził się Krzysztof Kolumb, a obecnie największego portu morskiego Włoch zaczynamy od tarasu widokowego Castelletto dokąd pojedziemy autokarem własnym .Stąd schodzimy na piechotę do ul. Garibaldiego gdzie się znajdują arystokratyczne kamienice z XVI teraz pod ochroną UNESCO. Spacerujemy po Starym Mieście, które jest jednym z największych nienaruszonych historycznych obszarów miejskich w całej Europie, do Piazza de Ferrari – plac rozdzielający stare i nowe miasto obok Teatru Carlo Felice i Palazzo Ducale, Torre Grimaldina, wieża w której w przeszłości znajdowało się więzienie. Zwiedzamy gotycką katedrę San Lorenzo, najważniejszy kościół w Genui. Po spacerze po Starym Mieście przejdziemy do portu antycznego, skąd z kolei udamy się do mniej znanej dzielnicy Genui- Boccadasse. 

Przejazd w okolice Nicei. Zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg

Wycieczka do Monaco

Śniadanie, po którym przejedziemy do Monaco. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem ( program pojawi się wkrótce). Powrót do Nicei- zwiedzanie miasta z przewodnikiem (program wkrótce). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

Lazurowe wybrzeże

Śniadanie, po którym się wykwaterujemy. Przejazd przez Lazurowe Wybrzeże z przewodnikiem- Cannes, Saint-Tropez, Antibes. Przejazd do miejsca zakwaterowania w okolice Marsylii, obiadokolacja, nocleg.

Zwiedzanie Marsylli i przejazd na Costa Brava

Śniadanie, a następnie wykwaterowanie i przejazd do Marsylii. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem ( program wkrótce). Po zakończeniu zwiedzania przejazd do LLoret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, czas wolny.

pobyt na Costa Brava

Pobyt w hotelu 4* w LLoret de Mar. Hotel położony jest 800 m od morza. W czasie pobytu wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje. 

Podczas dni pobytowych- jednodniowa wycieczka do Barcelony :Kolorowa Barcelona Jedno z trzech najpiękniejszych miast na Ziemi* zaprasza na swoje salony! Stolicę Katalonii powitamy na wzgórzu Montjuic (ponadn170m npm) gdzie zaprezentuje się nam w pełnej krasie; od szczytów górzystej Collseroli aż po błękitna toń Morza Śródziemnego. Barcelona, niczym fotogeniczna modelka ma wiele profili a każdy z nich jest równie urzekający; – rzymskie i średniowieczne oblicze miasta odkryjemy w Dzielnicy Gotyckiej (czasem surowe a czasem płomieniste) tu usłyszycie o legendarnych początkach „Barcino” a legendy rycerskie przeniosą nas w czasy katalońskiej ekspansji po całym basenie śródziemnomorskim, – secesyjna feria kolorów czeka na Nas na fasadach dzielnicy l’Eixample. Dzielnica ta jest emanacją największych fortun potentatów tekstylnych. – najlepsze owoce morza znajdziecie przy nadmorskim bulwarze dzielnicy Barceloneta, kuszącej plażowiczów swoją elegancją… – nadmorska Poble Nou była świadkiem boomu ekonomicznego miasta z przełomu XIX i XX wiek, dziś to najbardziej zmodernizowana część Barcelony gdzie wieżowce sąsiadują z zrewitalizowanymi fabrykami – spotkanie z Barceloną nie mogłoby się odbyć bez poznania dzieł jej najlepszego ambasadora; Antonio Gaudiego. Nie omieszkamy podziwiać jego prac łącznie z imponującą bazyliką Sagrada Familią

Girona i Figueres

Śniadanie, a następnie wykwaterowanie. Przejazd do Girony, która zaprasza do podróży w czasie do epoki średniowiecza, kiedy była ona głównym miastem Północy – hiszpańską fortecą chroniącą kraj przed francuskimi atakami. W trakcie naszego spaceru wąskimi uliczkami Girony nie zabraknie akcentów żydowskich gdyż miasto było jednym z najważniejszych centrów kabały i Talmudu. Girona urzekła wielu filmowców (Gra o Tron i Pachnidło) i na pewno urzeknie też Państwa(!) Miasto położone jest na skalistym wzgórzu, a ze szczytów murów rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na zielone pasma górskie wulkanicznej krainy Garrotxa, a przy odrobinie szczęścia nawet Pirenejów. Figueres Najbardziej kosmiczny z artystów XX wieku zaprasza do swojego królestwa. Salvador Dali wykreował malarski Raj na ziemi w zniszczonym teatrze miejskim. Jego obrazy były fotografiami snów kropka pozwól się zanurzyć w bajkowy świat snów tego geniusza XX wieku. Zapraszamy do Figueres.

Przejazd w okolice Lyonu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Lyon

Śniadanie, po którym udamy się na zwiedzanie miasta z przewodnikiem ( program wkrótce). Obiadokolacja, nocleg.

powrót do Wrocławia

śniadanie, po którym się wykwaterujemy, przejazd autokarem w kierunku wrocławia. Na trasie planowana jest przerwa obiadowa. Powrót przewidziany jest na godziny nocne z 8 na 9/07/2023, godz. 0.00-4.00

Zdjęcia