Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz widział potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Nr telefonu*
Kraj*
Utworzenie konta oznacza, że zgadzasz się z naszym Oświadczeniem o ochronie prywatności.
Proszę zaakceptuj wszystkie zgody przed wysłaniem formularza

Jesteś naszym klientem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz widział potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Nr telefonu*
Kraj*
Utworzenie konta oznacza, że zgadzasz się z naszym Oświadczeniem o ochronie prywatności.
Proszę zaakceptuj wszystkie zgody przed wysłaniem formularza

Jesteś naszym klientem?

Login

Objazdówka Morze Śródziemne (Włochy, Francja, Hiszpania) 2023

0
Cena
Od4,200 zł
Rezerwacja
Wiadomość
Imię i Nazwisko*
Adres e-mail*
Twoja wiadomość*
* Akceptuję Politykę Prywatności.
Proszę zaakceptuj wszystkie zgody przed wysłaniem formularza
The tour is not available yet.

Potwierdź Rezerwację

Dodaj do Listy Życzeń

Adding item to wishlist requires an account

6695
15 dni
Wrocław
Włochy, Francja, Hiszpania
Transport: autokar
Maksymalnie osób: 50
Szczegóły

Ta wycieczka jest propozycją dla tych z Państwa, którzy chcą dużo zobaczyć, jak i również odpocząć.
Program łączy przepiękne krajobrazy i architekturę włoskich, francuskich oraz hiszpańskich miast wraz z wypoczynkiem w jednym z bardziej znanych kurortów na Costa Brava- LLoret de Mar.

Miejsce zbiórki

Wzgórze Andersa, ul. Ślężna we Wrocławiu

Godzina zbiórki

17.40 ( 20 minut przed planowanym wyjazdem)

Cena zawiera

 • transport autokarem z Wrocławia
 • 13 noclegów w hotelach: 1 x okolice Mediolanu, 2x okolice Nicei, 1 x okolice Marsylli, 7 x Lloret de Mar, 2x okolice Lyonu
 • Usługi przewodników miejskich we wszystkich miastach wymienionych w programie
 • wyżywienie: 13x śniadania, 13 x obiadokolacje
 • Opieka pilota wycieczek
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Składki na TFG i TFP

Cena nie zawiera

 • Podatku turystycznego, ok 25e
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, ok 70e
 • indywidualne wydatki

Warto zabrać

 • Krem z filtrem
 • ręcznik plażowy
 • Walutę ( euro)
Czego się spodziewać

Podczas tej wycieczki moga być Państwo pewni, że zobaczycie na prawdę dużo:) wygodne buty są wskazane:) W czasie wycieczki zwiedzimy z przewodnikiem:

 

 • Mediolan
 • Genue
 • Monaco
 • Cannes
 • Saint- Tropez
 • Barcelone
 • Figueres
 • Lyon
Program wycieczki

Zbiórka i przejazd do Mediolanu

Zbiórka uczestników we wskazanym miejscu. Przejazd nocny do Mediolanu. 

Spotkanie z przewodnikiem- Zwiedzanie Mediolanu

Rano dojedziemy do Mediolanu. Dłuższa przerwa przeznaczona na poranna toaletę. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Mediolanu: spotkanie na Zamku Sforzow, gdzie zostanie przybliżona historia miasta wraz z polskimi wątkami. Następnie przejdziemy artystyczna dzielnica Brera na plac z teatrem la Scala.  Później przejście do niezwyklej Galerii Wiktora Emanuela II. Stamtąd przeszlibysmy na plac Katedralny- wejście schodami- najlepsza atrakcja w Mediolanie. Architektura z tej perspektywy robi ogromne wrażenie. Nastepnie zeszlibysmy do wnętrza katedry.

Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Przejazd do Genui- Zwiedzanie miasta

Śniadanie, po którym sie wykwaterujemy. Przejazd do Genui. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Zwiedzanie miasta w którym urodził się Krzysztof Kolumb, a obecnie największego portu morskiego Włoch zaczynamy od tarasu widokowego Castelletto dokąd pojedziemy autokarem własnym .Stąd schodzimy na piechotę do ul. Garibaldiego gdzie się znajdują arystokratyczne kamienice z XVI teraz pod ochroną UNESCO. Spacerujemy po Starym Mieście, które jest jednym z największych nienaruszonych historycznych obszarów miejskich w całej Europie, do Piazza de Ferrari – plac rozdzielający stare i nowe miasto obok Teatru Carlo Felice i Palazzo Ducale, Torre Grimaldina, wieża w której w przeszłości znajdowało się więzienie. Zwiedzamy gotycką katedrę San Lorenzo, najważniejszy kościół w Genui. Po spacerze po Starym Mieście przejdziemy do portu antycznego, skąd z kolei udamy się do mniej znanej dzielnicy Genui- Boccadasse. 

Przejazd w okolice Nicei. Zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg

Wycieczka do Monaco

Śniadanie, po którym przejedziemy do Monaco. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem ( program pojawi się wkrótce). Powrót do Nicei- zwiedzanie miasta z przewodnikiem (program wkrótce). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

Lazurowe wybrzeże

Śniadanie, po którym się wykwaterujemy. Przejazd przez Lazurowe Wybrzeże z przewodnikiem- Cannes, Saint-Tropez, Antibes. Przejazd do miejsca zakwaterowania w okolice Marsylii, obiadokolacja, nocleg.

Zwiedzanie Marsylli i przejazd na Costa Brava

Śniadanie, a następnie wykwaterowanie i przejazd do Marsylii. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem ( program wkrótce). Po zakończeniu zwiedzania przejazd do LLoret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, czas wolny.

pobyt na Costa Brava

Pobyt w hotelu 4* w LLoret de Mar. Hotel położony jest 800 m od morza. W czasie pobytu wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje. 

Podczas dni pobytowych- jednodniowa wycieczka do Barcelony :Kolorowa Barcelona Jedno z trzech najpiękniejszych miast na Ziemi* zaprasza na swoje salony! Stolicę Katalonii powitamy na wzgórzu Montjuic (ponadn170m npm) gdzie zaprezentuje się nam w pełnej krasie; od szczytów górzystej Collseroli aż po błękitna toń Morza Śródziemnego. Barcelona, niczym fotogeniczna modelka ma wiele profili a każdy z nich jest równie urzekający; – rzymskie i średniowieczne oblicze miasta odkryjemy w Dzielnicy Gotyckiej (czasem surowe a czasem płomieniste) tu usłyszycie o legendarnych początkach „Barcino” a legendy rycerskie przeniosą nas w czasy katalońskiej ekspansji po całym basenie śródziemnomorskim, – secesyjna feria kolorów czeka na Nas na fasadach dzielnicy l’Eixample. Dzielnica ta jest emanacją największych fortun potentatów tekstylnych. – najlepsze owoce morza znajdziecie przy nadmorskim bulwarze dzielnicy Barceloneta, kuszącej plażowiczów swoją elegancją… – nadmorska Poble Nou była świadkiem boomu ekonomicznego miasta z przełomu XIX i XX wiek, dziś to najbardziej zmodernizowana część Barcelony gdzie wieżowce sąsiadują z zrewitalizowanymi fabrykami – spotkanie z Barceloną nie mogłoby się odbyć bez poznania dzieł jej najlepszego ambasadora; Antonio Gaudiego. Nie omieszkamy podziwiać jego prac łącznie z imponującą bazyliką Sagrada Familią

Girona i Figueres

Śniadanie, a następnie wykwaterowanie. Przejazd do Girony, która zaprasza do podróży w czasie do epoki średniowiecza, kiedy była ona głównym miastem Północy – hiszpańską fortecą chroniącą kraj przed francuskimi atakami. W trakcie naszego spaceru wąskimi uliczkami Girony nie zabraknie akcentów żydowskich gdyż miasto było jednym z najważniejszych centrów kabały i Talmudu. Girona urzekła wielu filmowców (Gra o Tron i Pachnidło) i na pewno urzeknie też Państwa(!) Miasto położone jest na skalistym wzgórzu, a ze szczytów murów rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na zielone pasma górskie wulkanicznej krainy Garrotxa, a przy odrobinie szczęścia nawet Pirenejów. Figueres Najbardziej kosmiczny z artystów XX wieku zaprasza do swojego królestwa. Salvador Dali wykreował malarski Raj na ziemi w zniszczonym teatrze miejskim. Jego obrazy były fotografiami snów kropka pozwól się zanurzyć w bajkowy świat snów tego geniusza XX wieku. Zapraszamy do Figueres.

Przejazd w okolice Lyonu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Lyon

Śniadanie, po którym udamy się na zwiedzanie miasta z przewodnikiem ( program wkrótce). Obiadokolacja, nocleg.

powrót do Wrocławia

śniadanie, po którym się wykwaterujemy, przejazd autokarem w kierunku wrocławia. Na trasie planowana jest przerwa obiadowa. Powrót przewidziany jest na godziny nocne z 8 na 9/07/2023, godz. 0.00-4.00

Zdjęcia